Що потрібно знати про тонувальну плівку

Тонувальна плівка бореться зі спекою

Тонувальна плівка (тонуюча плівка) – це високотехнологічний продукт має спеціальну структуру, яка перетворює вікно в щит теплозахисту.

Після установки тонировочной плівки на вікна, весь внутрішній простір вашого приміщення набуває додатковий комфорт. Ви можете використовувати простір близько віконних прорізів, яке зазвичай піддається впливу занадто яскравого світла або надлишкового тепла, що виходить від сонячних променів.

Захист від проникнення в приміщення надлишкового тепла тонировочной плівкою істотно знижує витрати на охолодження повітря і продовжує термін експлуатації вашого кондиціонера. Тонувальні плівки є найкращим рішенням у плані витрат і переваг.

Тонувальна плівка зменшує вигоряння

Тонувальна плівка зберігає красу вашого інтер’єру. Багатофакторне вплив сонячної енергії, проникаючої через звичайне віконне скло, призводить до вигоряння фарб і пошкодження матеріалів інтер’єру. Меблі, килими, драпірування, дерев’яне оздоблення та твори мистецтва піддаються шкідливому впливу.

Тонуюча плівка надає ефективний захист, відсікаючи на 99% руйнують УФ-промені, стримує потік тепла, змінюючи спектр видимого світла, що призводить до істотного зниження вигоряння барвистих деталей інтер’єру. Ви отримаєте кращі умови утримання дорогих елементів декору. Люди також мають потребу в захисті від ультрафіолетового ізлученія- здоров’я варто турботи про нього.

Тонувальна плівка відсікає яскраве світло

Зробіть життя очей легше. На вулиці ви захищаєте очі сонячними окулярами. У приміщенні вам необхідний захист тонуючої плівки. Яскраве світло не тільки створює дискомфорт, він також може бути стомлюючим і небезпечним для очей, завдаючи незручність і знижуючи працездатність. Світловідбиваюча плівка знижує яскравість прямого і відбитого світла на величину від 20% до 80%, в той же час, зберігаючи чіткість і ясність всіх деталей виду з вікна. Все це полегшує роботу з екраном комп’ютера, перегляд телепрограм, читання або просто спілкування людей один з одним.

Тонувальна плівка сприяє комфорту і економії

Розширте зони вашого комфорту і знизьте витрати на охолодження приміщення. Позбавтеся від проблем перепадів температур в вашому домі чи робочому приміщенні. Ці некомфортні зони холоду і спеки, викликані або надмірним кількістю сонячного тепла, або надмірної затемнених, можуть піти в минуле.

Інфрачервоні плівки згладжують температурні флуктуації і роблять ваші приміщення приємним місцем проведення часу. Ви також знайдете, що тонують плівки будуть платити самі за себе, значно знижуючи ваші рахунки за комунальні платежі за електроенергію.

Тонувальна плівка ПІДВИЩУЄ БЕЗПЕКА

Захисні плівки-це безпека сприяє спокійного життя. Скло може перетворитися на небезпечний предмет в непередбачених ситуаціях. Наша природа багата небезпечними явищами, такими як погана погода, вітер, землетрус.

Вандалізм і ворожі акти також є, на жаль, реальністю. Розбите скло і його осколки – головна небезпека в таких випадках. У той час як всі тонувальні плівки, так чи інакше, збільшують безпеку при розбитті стела, захисні тонувальні плівки спеціально створені для надійного захисту у всіх вищезазначених випадках. Захисні плівки мають спеціальну структуру і міцний, що клеїть. Зміцнюючи скло, віконна плівка створює захисну перешкоду між ним і вами, утримуючи осколки на місці, якщо скло розбивається.

Тонувальні плівка ПОЛІПШУЄ Зовнішній вигляд

Вибирайте спосіб поліпшення зовнішнього вигляду будівлі. Правильний вибір тонировочной плівки надає стиль вашому володінню. Різні елементи декору або оздоблення інтер’єру, видимі зовні, можуть створювати нестильна враження про вашому будинку або офісі.

Застосування віконних плівок може згладжувати ці відмінності і надати будівлі красивий вид. Виберіть тонировочную плівку такого відтінку, який відповідає елементам конструкції будівлі – таким чином, ви одночасно поліпшите естетику і отримаєте всі переваги від використання віконних плівок.

Тонувальні плівка ШВИДКО І ЛЕГКО ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ

Покладайтеся на професійну установку тонировочной плівки. На відміну від робіт по ремонту або переобладнання приміщень, установка тонуючих плівок не порушить протягом вашого життя або робочого графіка.

Робота, яка виконується професійним монтажником, проводиться швидко і ефективно. Ви будете здивовані як скоро і безболісно ви отримаєте можливість насолоджуватися найкращою з доступних технологій по контролю сонячної енергії.

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: