Атермальна Плівка

Мінімальна ступінь затемнення, допустима ПДР. Атермальна плівка не змінює зовнішній вигляд автомобільного скла, зберігаючи при цьому високі захисні властивості. Плівка володіє абсолютною прозорістю, тому відноситься до так званої дозволеної тонування або тонування по ГОСТу, на території України і Євросоюзу.

Атермальна Плівка

Переваги плівок:

  • висока прозорість
  • повний захист від УФ-випромінювання
  • високий рівень відображення тепла
  • не змінює зовнішній вигляд автомобіля

Ціни на тонування автомобіля атермальна плівкою

На це є кілька причин, і головна з них: атермальна плівка має максимальний показник відображення теплової енергії і, відповідно, захисту від ультрафіолетового випромінювання. У зв’язку з цим, варто зазначити, що атермальна плівка виконує функції максимального захисту від теплової енергії аж ніяк не за рахунок затемнення або дзеркального відображення. Ефект досягається за рахунок унікального керамічного складу, який нанесений на поверхню матеріалу. Це керамічне покриття здатне чудово відхиляти інфрачервоне випромінювання (теплову енергію).

На атермальна плівку нанесено діелектричне покриття яке не перешкоджає проходженню сигналів радіохвиль і стільникового зв’язку, це дозволяє безперешкодно використовувати телефон, Інтернет, системи позиціонування та інше.

Також як звичайна тонувальна плівка, атермальна дозволяє в разі аварії захистити водія і пасажирів від осколків скла, які можуть заподіяти досить серйозні травми. У разі удару розбите скло залишається на плівці.

Атермальна плівка дозволяє ефективно затримувати як шкідливі ультрафіолетові промені, так і випромінювання в інфрачервоному світлі. Дана тонування стекол дозволяє уникнути перегріву салону навіть в самий сонячний день, що підвищує комфорт перебування в машині і дозволяє заощадити паливо, так як можна не включати кондиціонер. Зниження температури за рахунок використання плівки дозволяє зменшити інтенсивність роботи вентиляції і кондиціонування салону, а це дозволить знизити витрату палива.

Захист від інфрачервоного випромінювання 97%
Блокування УФ-променів 99%
Зниження виблискування 23%
Відображення теплової енергії 93%
Відтінок Небесний / оливковий
Додатковий захисний шар Так

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: