Структура тонувальної плівки

Тонувальна плівка будь-якого виробника має великий вибір безбарвних і забарвлених металізованих фактур, а також плівок, що поєднують забарвлені і металеві шари.

Ці тонувальні плівки відповідають найвищим стандартам, а їх асортимент дозволяє підібрати колір підкреслює імідж Вашого володіння.

Як правило, тонувальні плівки складаються з декількох поліефірних плівок мікронною товщини, як без покриттів, так і металізованих, склеєних між собою спеціальним адгезивом.

Тонувальна плівка покриває поверхню скла з внутрішньої сторони, і надає йому необхідні теплозахисні властивості.

Автомобільні плівки прекрасно екранують тепло, затримуючи до 99% ультрафіолетового випромінювання, роблячи освітлення більш м’яким, захищаючи від прямих сонячних променів.

Тонувальні плівки дозволяють зменшити вплив сезонних змін погоди, відображаючи сонячне проміння влітку, і зберігаючи взимку, створюючи затишок і комфорт.

категорії продуктів

  • Базові (які відбивають, SRC (контроль стійкості до подряпин))
  • Міцні (що відображають, SRC)
  • Підвищеної міцності (які відбивають, SRC)
  • Екстра-міцність (Відбивні, SRC)

Структура захисних плівок

Тонировочная пленк

Захисна плівка це багатошарова структура з тонкого, міцного, високопрозрачного полімеру, ламінованого спеціальними покриттями, найтоншим шаром металів і адгезивом (клейовим складом).

Це самоклеюча плівка матеріал якої забезпечує захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання (коефіцієнт поглинання – від 96%).

Меблі і інтер’єр приміщення захищені від вигорання. Всі плівки забезпечують більш тривалий опір руйнуванню скла при високій температурі.

Наприклад, під час пожежі скло, покрите плівкою, що не зруйнується настільки швидко, як звичайне.

У приміщення надійде менше зовнішнього повітря, що стане перешкодою до поширення пожежі. На ній є клейкий шар, він прикритий шаром захисного матеріалу. Клей активується невеликою кількістю води з додаванням спеціального активатора (Film-On) ..

Плівку приклеюють зсередини приміщення. В процесі експлуатації матеріал не любить агресивного середовища.

Чи не правильно встановлена ​​плівка (повітряні бульбашки, і установка з зовнішньої сторони) призведе до помутніння і руйнування антіцарапійного покриття.

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: