Ціни на тонувальну плівку в Україні

Класифікація тонувальних плівок

“Клас Стандарт” – рівномірно і глибоко забарвлені НЕ металізовані, стійкі до механічних впливів, плівки різноманітних кольорів і різних ступенів світлопропускання.

“Плівки класу Екстра” – рівномірно і глибоко забарвлені металізовані плівки, мають додатковий захисний шар сприяє додатковому захисті від проникнення сонячних променів, і від вигорання пофарбованого шару.

“Клас Стандарт-ДеЛюкс» – не металізовані плівки, з надміцним, стійким, глибоко забарвленим шаром, стійким до механічних впливів і підвищеними гарантійними зобов’язаннями.

“Плівки класу Екстра-ДеЛюкс” – рівномірно і глибоко забарвлені, з надміцним і стійким до механічних впливів покриттям плівки, які мають металізований шар, що сприяє високим гарантійним зобов’язанням до 10 років.

 • Розміри рулону: ширина – 1,524м; довжина – 30,5м
 • Доставка до транспортної компанії здійснюється безкоштовно!
 • Доставка по місту від 1-го рулону 50грн!
 • При покупці великої кількості товару, діє гнучка система знижок!

Всі плівки мають санітарно-гігієнічний заключеніе.Автомобільние плівки мають сертифікат відповідності вимогам ГОСТу за показниками світлопропускання, який пред’являється співробітникам ДАІ.

 

Автомобільні корейські тонувальні плівки NDFOS

Автомобільні корейські тонувальні плівки NDFOS – високотехнологічні металізовані і керамічні (інфрачервоні) плівки.

Спатерного плівка NDFOS відноситься до лінійки найбільш високотехнологічних плівок на світовому ринку. Головна її відмінність від раніше використовуваних сонцезахисних плівок, здатність вибірково пропускати сонячне випромінювання, тобто не затримуючи видиме світло, вона відображає до 99% УФ та ІЧ випромінювань. Це досягається за рахунок впровадження в структуру полімеру важких металів, в процесі магнетронного напилення, іншими словами, в ході спатерного процесу (Sputtering), звідси і її назва.

Така плівка дає мінімальні показники по теплообміну між склом і плівкою, дозволяючи створити найбільш комфортні умови в приміщення.

Спатерного плівка NDFOS, виготовлена ​​за даною технологією, має найвищу стійкість до вигоряння.

Тонувальна плівка продається у нас в великому асортименті з різним рівнем затемнення, що дозволить вибрати прийнятний для себе варіант плівки для тонування.

 

Тонувальні плівки: види і особливості

Одним з найбільш простих, доступних і недорогих способів тонування вікон є спеціальні тонувальні плівки. Можна вибрати і купити такі види плівок:

 • дзеркальна: має виражений дзеркальний ефект; як правило використовується для бічних і задніх стекол;
 • матова: має рівномірну матову текстуру, на дотик як гладкий аркуш паперу;
 • металізована: включає до 9 шарів; має антіцарапное покриття, при виготовленні використовується напилення металів: алюміній, хром, срібло і інші; відмінно підходить в якості смужки на лобове скло;
 • керамічна: відрізняються підвищеною щільністю, захищають салон авто від перегрівання; в разі аварії керамічна плівка захищає скло від розсипання;
 • стандартна: самий дешеві прозорі плівки, які кріпляться за допомогою клею; вигоряють дуже швидко, тому прослужать не більше року;
  пофарбована: на відміну від дешевих плівок, пофарбовані вигорають значно повільніше; також мають захисне покриття від подряпин.

Вибираємо тонувальну плівку для свого автомобіля

Вибираючи тонувальну плівку для авто, слід враховувати відсоток світлопропускання, адже саме від нього залежить, який в підсумку вийти ефект від тонування:

 • 5% – добре видно люди і предмети, що знаходяться всередині автомобіля;
 • 10%, 15% – видно обриси пасажирів;
 • 25%, 35% – можливо розглянути деякі силуети;
 • 50% – нечітко проглядаються особи водія та пасажирів;
 • 70% і вище – повністю приховують те, що відбувається в салоні.

При тонуванні варто також дотримуватися законів і правильно вибирати рівень затемненности. На лобове вікно і бічні передні стекла варто дивитися продукцію максимально світлу, рекомендується товар з пропускною здатністю не більше 75%. А ось на заднє скло дозволено клеїти тонировочную плівку з будь-яким значенням, аби було комфортно. Найчастіше водії вибирають 15% тонування.

Також величезною популярністю користуються моделі з переходом затемнення. Такі плівки мають привабливий зовнішній вигляд і роблять скла різнокольоровими. У зовнішній частині покриття є металеве напилення, а всередині немає, за рахунок чого і виходить можливим плавний перехід в відтінках – зверху темніший, а знизу світлий. Таке поєднання дозволяє максимально запобігти попаданню сонячних променів і покращують оглядовість в темний час доби.

Що ж стосується кольорової гами, то плівки представлені різних відтінків: від темно-сірих до ніжних блакитних кольорів – плівка тонувальна купити Україна

Тонувальна плівка купити оптом

Для отримання оптових цін на тонировочную плівку – зв’яжіться з нами по телефону.

Заявка на зворотний дзвінок:

  Оформлення заявки на тонування: