Про компанію

ТОВ «Автотон» – молода компанія, яка динамічно розвивається. Основна продукція, яку ми пропонуємо – це ексклюзивна плівка для автомобільної індустрії, а також плівка для комерційних і житлових будівель фірмової торгової марки GraphiTint.

Тонування автомобілів і автомобільного скла

Тонування автомобілів давно стало для нас такою ж буденністю, як автомобільна сигналізація, або іммобілайзер! Давно пройшли часи, коли тонування скла автомобіля підкреслювало соціальний або матеріальний статус свого власника. Тонування автомобіля досягло в нинішні часи нових вершин – безліч кольорів, рівнів міцності і фірм виробників плівок задовольнить смак будь-якого навіть надвибагливого автовласника.

Тонування автомобільного скла вигідно позначається на зовнішньому вигляді Вашого автомобіля. Тонування скла автомобіля додатково підкреслює красу та індивідуальність Вашої машини, підвищує її комфорт і безпеку. Тонування автомобіля привнесе цілий ряд функціональних переваг перед нетонованим склом. Тонування скла поглинає сонячні відблиски вдень і світло фар в темний час доби.

У спекотні дні тонування автомобіля зменшує нагрівання салону машини, а в холодні зимові, – навпаки, утримає тепло всередині.

Тонування автомобілів виключає травмування водія і пасажирів уламками скла при аварії. Тонування скла може стати надійним захистом від вандалів, які намагаються проникнути до Вашого автомобіля, розбивши скло. Тонування машин охороняє оббивку салону від вигорання, зберігає від деформації під впливом сонячних променів пластмасових деталей декору машини. Тонування приховує від зайвих цікавих очей речі, залишені або забуті Вами в салоні автомобіля. Якісне тонування скла автомобіля назавжди захистить їх від можливих внутрішніх пошкоджень і подряпин.

Але тонування машин може таїти в собі і небезпеку, про що слід пам’ятати, замовляючи тонування автомобільного скла. Занадто темне тонування може привести до утруднення управління автомобіля вночі, в темний час доби, в складних атмосферних умовах. Тонування машин темною плівкою може стати в таких випадках причиною ДТП.

Неправильне тонування скла автомобіля може викликати певні складнощі при проходженні ТО. Слід пам’ятати, що тонування автомобіля досить відповідальне рішення для автолюбителя. Тонування скла може принести, як і радість власникові авто, так і розчарування.

Ну і звичайно варто пам’ятати, що тонування авто – справа для рук майстрів! Щоб не «спотворити» зовнішній вигляд свого улюбленця роздутою чи потрісканою плівкою на склі, тонування потірбно довіряти тільки професіоналам, тільки сертифікованою сонцезахисної плівкою і тільки на сертифікованому СТО. Тонування авто копітка і ювелірна праця, доступна тільки справжнім майстрам.

Високоякісний продукт GraphiTint завоював відмінну репутацію у багатьох країнах світу, таких як Німеччина, Іспанія, Польща та інші. Тепер, в широкому асортименті, плівка є в Україні.

Наша компанія пропонує в широкому асортименті:

  • архітектурні, автомобільні, декоративні та захисні плівки, професійну установку плівок і інструмент;
  • доставку в будь-який район Києва, регіональним клієнтам поставки через транспортні компанії;
  • особливі умови для оптових покупців.

Запрошуємо до співпраці всіх, хто займається продажем і установкою плівок.

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: