Декоративні тонувальні плівки

Декоративні плівки допоможуть вам вирішити багато дизайнерських завдань, пов’язаних з матуванням скла, виконанням індивідуальних малюнків. Ви зможете легко створити атмосферу затишку, зробити приміщення зручним, стильним і красивим одночасно.

Щоб оформити інтер’єр, потрібно підійти до цього питання серйозно і добре продумати все до дрібниць. Адже кожному хочеться зробити приміщення комфортним і красивим одночасно. Завдяки декоративним плівкам ця мрія стала реальною.

Такі плівки в побуті з’явилися нещодавно, хоч і застосовувалися в деяких сферах вже давно. Ними ми прикрашаємо вікна, предмети меблів, робимо вітражі, вітрини, надаємо приміщенню затишок, витримуємо певний стиль, враховуючи всі побажання клієнта. Плівки затримують шкідливі ультрафіолетові промені, зменшують і прибирають відблиски, а в разі його биття, роблять скло безпечним.

Плівка зручно наноситься на поверхню без демонтажу вироби і не вимагає особливого догляду. А завдяки захисному шару, охороняється від подряпин і радує своїм зовнішнім виглядом весь період експлуатації.

Декоративні плівки GraphiTint – це універсальний, практичний, естетичний, економічний матеріал, який широко застосовується в будь-якому вигляді декоративного скління.

Наша фірма пропонує великий асортимент декоративних плівок, намагаючись задовольнити будь-яке бажання клієнта, використовуючи для цього новітні науково-технологічні розробки і сучасні дизайнерські напрямки.

Ціни на установку плівок

Архітектурні плівки

Якщо Ви думаєте, що декоративні плівки не несуть в собі ніяких практичних властивостей, то Ви сильно помиляєтеся.

Декоративні плівки здатні перетворити просте будівельне скло, що відрізняє крихкістю, в міцний матеріал, здатний захистити Вас і Ваших дітей. Порізи від розбився скла – досить часта причина дитячих травм. Декоративні плівки дозволять Вам забути про цю проблему назавжди, Ваше скло просто не буде розбиватися на осколки.

Також архітектурні плівки мають ряд інших характеристик, що дозволяють застосовувати їх в будь-якому географічному регіоні, на будь-яких об’єктах.

Стовідсоткова вологість повітря, спека – плюс 80 або мороз – мінус 60, ніщо не здатне зруйнувати архітектурні плівки. Використовуючи архітектурні плівки, Ви отримуєте безумовну економію електроенергії та тепла. Комфорт і індивідуальний стиль приміщення Вам забезпечений.

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: