Ударостійке скління / Бронювання скла

Прозорі або кольорові захисні плівки використовуються в автомобільній індустрії, комерційних організаціях, а також житлових будинках.

Міцний багатошаровий матеріал, який клеїться, дозволяє захистити персонал і майно від уламків розбитого скла, запобігти доступу всередину приміщення. Уламки скла утримуються на поверхні плівки, а саме скло залишається в рамі.

Стійкі до ударів по склу в залежності від його характеристик, надаються класи СУ-2,СУ-3 ДСТУ 78.11.002-1999 “Засоби інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів. Захисне скло. Класифікація”.

Оформлення інтер’єру, як правило, справа непроста. Необхідно продумати дизайн так, щоб він одночасно був і практичним, і красивим. Завдяки захисним плівкам у Вас буде на одну проблему менше. Адже ці плівки призначені для захисту людей та матеріальних цінностей, вони ще називаються «антивандальні». Їх встановлюють у приміщенні, на автомобілі, на вікна, на вітрини, вони захищають від злому та доступу всередину. Внаслідок цього не потрібно додаткове встановлення захисних елементів (решітки, віконниці, ролети).

Кольорові або прозорі захисні плівки витримують фізичну силу і не утворюють наскрізних дірок при ударі важким предметом (цегла, камінь, молоток, біта тощо). Звичайно, скло під ударом іноді частково розбивається, але плівка захищає його від цілковитого руйнування.

Щоб досягти ударостійкого скління, на виробництві або в домашніх умовах на скло наноситься спеціальна захисна плівка. Ударостійке скління широко застосовується в офісах, аптеках, банках, магазинах, барах, музеях, у житлових приміщеннях та на автомобілях.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте повну інформацію про всі види скління. Наші фахівці професійно підберуть та встановлять захисну плівку.

 

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: