Сонцезахисне скління

Солнцезащитное остеклениеЗавдяки своїм властивостям, дзеркальна плівка перешкоджає потраплянню 95% сонячного світла всередину приміщення; зменшує дію високої температури та гарячих променів. Таким чином, легко усунути дискомфорт, створити приємну прохолодну атмосферу та мінімізувати потребу в механічних системах охолодження.

Фільтрація УФ променів допомагає зберегти яскраві кольори на тканинах, меблях, підлогових покриттях, а також підвищити захист вашої шкіри від небезпечних УФ променів. Це допомагає створити в денний час хорошу видимість зсередини і створює дзеркальний ефект зовні, що ускладнює огляд. Різноманітність відтінків додасть будівлі сучасного вигляду.

Як правило, звичайне скло не може задовольнити будь які наші вимоги та побажання, проте сонцезахисне скління робить перебування всередині приміщення або автомобіля комфортнішим. Цей ефект досягається завдяки захисту від потрапляння всередину сонячних променів, коли навколо стає менше відблисків і віддзеркалень. Захисні плівки допомагають послабити яскравість сонячного світла, від чого при постійній напрузі втомлюються очі, забезпечують потрібний ступінь освітленості. А це впливає не тільки на здоров’я, а й на продуктивність роботи.

Завдяки сонцезахисному склінню, в холодну пору року можна заощадити до 20% тепла, а влітку вберегтися від палючого сонця. Промені, що проходять крізь звичайне незахищене скло, нещадні до всього, що знаходиться всередині будівлі: екранів моніторів і телевізорів, меблів, картин та інших предметів інтер’єру.

Наші фахівці індивідуально підбирають захист на скло, враховуючи багато моментів: для чого слугує приміщення, на який бік світу виходять вікна, який буде зовнішній вигляд фасаду. Ну, а якщо це автомобіль, то прислухаються до всіх побажань водія.

Наша компанія пропонує сонцезахисне скління з різним рівнем дзеркальності і різною кольоровою гамою, а також зацікавлена, щоб кожен клієнт своїм вибором залишився задоволений.

Ціни на встановлення плівок

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: