Енергозберігаюче скління

Енергозберігаючі плівки CNC Tech підвищують опір теплопередачі, забезпечуючи відмінний відвід тепла. Завдяки такому способу тонування, зменшуються витрати електроенергії, блокується частина сонячного тепла під час літньої спеки і поглинається частина тепла в холодну пору року. Мають відмінні експлуатаційні характеристики.

Сучасним людям для гарного самопочуття часто не вистачає сонячного світла. Адже вчені давно помітили, що в добре освітленому приміщенні люди продуктивніше працюють, хворі швидше одужують, у дітей поліпшується апетит, покупці активніше здійснюють покупки і т.д.

І не дивно, що люди будують будинки з великими вікнами, а в сучасних конструкціях роблять і скляними стіни. Але вікна, які легко пропускають сонячні промені, так само легко випускають і тепло з приміщень. Тому одним з корисних переваг енергозберігаючих плівок є низька теплопровідність.

Енергозберігаючі плівки – це сучасне багатошарове покриття, за допомогою якого затримується теплове (інфрачервоне) випромінювання. Завдяки плівкам CNC Tech ми зможемо економити витрати на опалення в зимовий період і кондиціонування влітку.

Покривши поверхню енергозберігаючої плівкою, ми ще й зміцнюємо скло, надаючи безосколкові властивості і додаткову міцність, створюємо можливість односторонньої видимості, захищаємо себе до 99% від ультрафіолетових променів.

Використовуючи енергозберігаюче скління, ми комплексно вирішуємо всі завдання клієнта, з урахуванням практично всіх його побажань.

Заявка на зворотний дзвінок:

    Оформлення заявки на тонування: