Про компанію

OOO «Автотон» – молода, динамічно розвивається. Основна продукція, яку ми пропонуємо – це ексклюзивна плівка для автомобільної індустрії, а також плівка для комерційних і житлових будівель фірмової торгової марки GraphiTint.

Тонування автомобілів і автомобільного скла
Тонування автомобілів давно стало для нас такою ж буденністю як автомобільна сигналізація, або іммобілайзер! Давно канули в лету часи, коли тонування стекол автомобіля, підкреслювали соціальний або матеріальний статус свого власника. Тонування автомобіля досягла в нинішні часи нових вершин – достаток квітів, рівнів міцності і фірм виробників плівок задовольнить смак будь-якого, навіть самого вибагливого автовласника.

Тонування автомобільного скла вигідно позначиться на зовнішньому вигляді Вашого автомобіля. Тонування скла автомобіля додатково підкреслить красу та індивідуальність Вашої машини, підвищить її комфорт і безпеку. Тонування автомобіля привнесе цілий ряд функціональних переваг перед нетонированних стеклами. Тонування скла поглинає сонячні відблиски вдень і світло фар в темний час доби.

У спекотні дні тонування автомобіля зменшує нагрівання салону машини, а в холодні зимові, – навпаки, утримає тепло всередині.

Тонування автомобілів виключає травмування водія і пасажирів осколками скла при аварії. Тонування скла може стати надійним захистом від вандалів, які намагаються проникнути в Ваш автомобіль, розбивши їх. Тонування машин охороняє оббивку салону від вигорання, зберігає від деформації під впливом сонячних променів пластмасових деталей декору машини. Тонування приховає від зайвих цікавих очей речі, залишені або забуті Вами в салоні автомобіля. Якісне тонування стекол автомобіля назавжди захистить їх від можливих внутрішніх пошкоджень і подряпин.

Але тонування машин може таїти в собі і небезпеку, про що слід пам’ятати, замовляючи тонування автомобільного скла. Занадто темне тонування може привести до утруднення управління автомобіля вночі, в темний час доби, в складних атмосферних умовах. Тонування машин темною плівкою може стати в таких випадках причиною ДТП.

Неправильне тонування стекол автомобілів може викликати певні складнощі при проходженні ТО. Слід пам’ятати, що тонування автомобіля досить відповідальне рішення для автолюбителя. Тонування скла може принести, як і радість власникові авто, так і розчарування.

Ну і звичайно варто пам’ятати, що тонування авто – справа для рук майстрів! Щоб не «спотворити» зовнішній вигляд свого улюбленця роздувся або потрісканої плівкою на стеклах, тонування необхідно довіряти тільки професіоналам, тільки сертифікованою сонцезахисної плівкою і тільки на сертифікованому СТО. Тонування авто копіткий і ювелірний працю, доступний тільки справжнім майстрам.

Високоякісний продукт GraphiTint завоював відмінну репутацію у багатьох країнах світу, таких як Німеччина, Іспанія, Польща та ін. Тепер, в широкому асортименті, плівка є в Україні.

Наша компанія пропонує в широкому асортименті:

архітектурні, автомобільні, декоративні та захисні плівки, професійну установку плівок і інструмент;
доставку в будь-який район Києва, регіональним клієнтам поставки через транспортні компанії;
особливі умови для оптових покупців.
Запрошуємо до співпраці всіх, хто займається продажем і установкою плівок.

Заявка на обратный звонок:

Оформление заявки на тонировку: